Biz Kimiz

Catering sektörünün geleceğiyiz. Her geçen gün büyüyen hazır yemek ihtiyacını karşılamak için, sektörün deneyimli kadrolarının kurduğu, kurumsal tecrübesini, genç ve dinamik ekipleriyle birlikte büyüten bir organizasyonuz. Rasyo Kalitesini hem müşterilerimize hem de sektöre tanıtmaya büyük bir azimle devam ediyoruz.

Yemek üretmek bir tecrübe işidir. Sektör tecrübesiyle Rasyo Catering, tedarik aşamasından sunuma kadar, lezzet konusunda uzmanlaşmış kadrosuyla, artık br standart haline gelen Rasyo Kalitesinin en büyük garantisi. Rasyo'nun kurumsal kültürünün birikimiyle yaratılan lezzet, yıllardır Rasyo'nun mutlu müşterileri ile buluşuyor.

Standartlarla belirlenmiş niteliklerde sağlıklı ve güvenilir yemek üretmeyi kendisine amaç edinen Rasyo Catering, her geçen gün gelişmeye devam etmesi sayesinde Türkiye'nin her yerinde saygın bir müşteri portföyüne ulaşmıştır. Firmamız kurulduğumuz günden bu yana sahip oldugu müşteri memnuniyeti ve disiplinli hizmet anlayışı nedeniyle sektörün köklü ve güvenilen firmaları arasında yer almaktadır.

Günlük "Personel yemeği", "Taşıma Yemek", "Tabldot yemek", "Yerinde üretim yemek hizmeti" ihtiyaçlarınız, özel şirket yemekleri, toplantı ve piknik yemekleri, barbekü partileri, kokteyller, düğün yemekleri veya iftar sofraları... Yemek ihtiyacınız olan her noktada Rasyo Catering size, hak ettğiniz kaliteli hizmeti sunmak için var. Rasyo, kaliteli catering hizmetiyle çalışma hayatınıza dokunmaya devam ediyor.


Şirket Profilimiz

Kalite Politikamız